Webinář o zdravé stravě "Víte, jak upravit jídelníček na podzim?"Webinář o zdravé stravě "Víte, jak upravit jídelníček na podzim?"0%

Eva Cikrytová Webinář: Víte, jak upravit jídelníček na podzim?Online živé vysílání na téma "Víte, jak upravit jídelníček na podzim?" pro Vás připravila Eva Cikrytová společně s Helenou Jirsovou. Obě zmíněné autorky se věnují tématu zdravé výživy a s ním souvisejícího zdravého a zároveň chutného vaření. Na webináři, který se uskuteční dne 21.9.2015 od 20:30 hod., si budete povídat o tématu podzimu a jeho vlivu na naše tělo a stravu. Pro koho je webinář určen?Toto vysílání je pro všechny, které zajímá téma zdravého stravování a jeho vlivu na celkové fungování lidského organismu.O čem se budete bavit ve vysílání "Víte, jak upravit jídelníček na podzim?"V rámci tohoto vysílání Vás čekají zajímavá témata, v nichž se budou skloňovat výrazy jako je zdravá strava a jídelníček. Konkrétně Vás čeká tento obsahvliv podzimu na naše tělo a na co si dát především pozor,jak upravit jídelníček tak, abychom jste se efektivně vyhnuli rýmám, chřipkám a kašlům,objasníte si, co je hlavní příčinou podzimních depresí, bolesti hlavy a zad,dozvíte se, proč právě na podzim máme největší tendenci k tloustnutí a celkovému zakulatění a jak se mu vyhnout asamozřejmě bude na webináři věnován dostatečný prostro pro Vaše otázky.Jako příjemný bonus je pro všechny účastníky živého vysílání připraven třídenní jídelníček s recepty pro podzimní dny. O autorkách webináře "Víte, jak upravit jídelníček na podzim?"Ve vysílání se potkáte s Evou Cikrytovou a Helenou Jirsovou, s maminkami na mateřské dovolené, jejichž cílem je zdravý životní styl. Poradí Vám zejména v oblasti, jak se vrátit k přirozené potravě, jak správně, zdravě a hlavně chutně upravovat jednotlivé potraviny či jak tělu ulevit od zbytečných zátěží a předcházet tak nachlazením a chřipkám.
Za email

Popis

Webinář: Víte, jak upravit jídelníček na podzim?

Online živé vysílání na téma "Víte, jak upravit jídelníček na podzim?" pro Vás připravila Eva Cikrytová společně s Helenou Jirsovou. Obě zmíněné autorky se věnují tématu zdravé výživy a s ním souvisejícího zdravého a zároveň chutného vaření. Na webináři, který se uskuteční dne 21.9.2015 od 20:30 hod., si budete povídat o tématu podzimu a jeho vlivu na naše tělo a stravu.

Pro koho je webinář určen?

Toto vysílání je pro všechny, které zajímá téma zdravého stravování a jeho vlivu na celkové fungování lidského organismu.

O čem se budete bavit ve vysílání "Víte, jak upravit jídelníček na podzim?"

V rámci tohoto vysílání Vás čekají zajímavá témata, v nichž se budou skloňovat výrazy jako je zdravá strava a jídelníček. Konkrétně Vás čeká tento obsah

  • vliv podzimu na naše tělo a na co si dát především pozor,
  • jak upravit jídelníček tak, abychom jste se efektivně vyhnuli rýmám, chřipkám a kašlům,
  • objasníte si, co je hlavní příčinou podzimních depresí, bolesti hlavy a zad,
  • dozvíte se, proč právě na podzim máme největší tendenci k tloustnutí a celkovému zakulatění a jak se mu vyhnout a
  • samozřejmě bude na webináři věnován dostatečný prostro pro Vaše otázky.

Jako příjemný bonus je pro všechny účastníky živého vysílání připraven třídenní jídelníček s recepty pro podzimní dny.

O autorkách webináře "Víte, jak upravit jídelníček na podzim?"

Ve vysílání se potkáte s Evou Cikrytovou a Helenou Jirsovou, s maminkami na mateřské dovolené, jejichž cílem je zdravý životní styl. Poradí Vám zejména v oblasti, jak se vrátit k přirozené potravě, jak správně, zdravě a hlavně chutně upravovat jednotlivé potraviny či jak tělu ulevit od zbytečných zátěží a předcházet tak nachlazením a chřipkám.

Podobné kurzy z kategorie

11 mýtů o hubnutí a zdravém životním stylu

0.0%
Chcete zhubnout a stále se vám nedaří? Možná děláte něco špatně.

Dlouhodobé půsty 14, 21 a 40 dní

0.0%
Pokud toužíte o nové filozofii a chcete se pustit do půstů, Vladimír Böhm vám …