Workshop přírodního vlasového barvení a péčeWorkshop přírodního vlasového barvení a péče60%

Ladybio Živé setkání: Workshop přírodního vlasového barvení a péčeDne 3. října 2015 od 9:00 hod. se v Praze uskuteční "Workshop přírodního vlasového barvení a péče", v rámci kterého si odnesete mnoho příjemných zážítků a užitečných informací o přírodním způsobu, jak dosáhnout zdravých a krásných vlasů. Na této akci se kromě dalších účastnic potkáte se Zitou Sanetrníkovou, specializující se na přírodní kadeřnictví. Pro koho je tato akce určena?Tato akce je určena všem ženám, které chtějí strávit příjemný den, ze kterého si odnesou krásné a silné vlasy a hlavu plnou vědomostí z oblasti přírodní péče o vlasy. O akci "Workshop přírodního vlasového barvení a péče"Cela tato akce se zaměřuje na péči o vlasy přírodní cestou. Budete si povídat o barvení vlasů, přelivech, stylingu či jak si v pohodlí domova připravit vlastní regenerační kůru. Konkrétně se na akci "Workshop přírodního vlasového barvení a péče" naučítejak ze suchých, poškozených a málo objemných vlasů udělat Váš osobní klenot, jak zkrotit vlnité vlasy, jak pečovat o jemné vlasy a dodat jim dostatečný objem,jak přírodní cestu obarvit vlasy a to odstínem, který Vám nejvíce padne, jak zvládat vrtošivé nálady Vašich vlasů či jak se poprat s barvící alchymií. Výše uvedené se naučíte zvládat zcela samostatně bez pomoci kadeřnice, levně a bez chemie. Celý kurz se nese v náladě malého příjemného ženského setkání, u kterého nesmí chybět povídání u kafíčka a zdravé dobroty. O autorce akce "Workshop přírodního vlasového barvení a péče"Toto ryze ženské setkání pro Vás připravila Zita Sanetrníková. Zita se řadí k předním profesionálním přírodním kadeřnicím. Je také majitelkou Haaro Naturo, které představuje první kadeřnictví na přírodní bázi v České republice.
1 399

Popis

Živé setkání: Workshop přírodního vlasového barvení a péče

Dne 3. října 2015 od 9:00 hod. se v Praze uskuteční "Workshop přírodního vlasového barvení a péče", v rámci kterého si odnesete mnoho příjemných zážítků a užitečných informací o přírodním způsobu, jak dosáhnout zdravých a krásných vlasů. Na této akci se kromě dalších účastnic potkáte se Zitou Sanetrníkovou, specializující se na přírodní kadeřnictví.

Pro koho je tato akce určena?

Tato akce je určena všem ženám, které chtějí strávit příjemný den, ze kterého si odnesou krásné a silné vlasy a hlavu plnou vědomostí z oblasti přírodní péče o vlasy.

O akci "Workshop přírodního vlasového barvení a péče"

Cela tato akce se zaměřuje na péči o vlasy přírodní cestou. Budete si povídat o barvení vlasů, přelivech, stylingu či jak si v pohodlí domova připravit vlastní regenerační kůru. Konkrétně se na akci "Workshop přírodního vlasového barvení a péče" naučíte

  • jak ze suchých, poškozených a málo objemných vlasů udělat Váš osobní klenot,
  • jak zkrotit vlnité vlasy,
  • jak pečovat o jemné vlasy a dodat jim dostatečný objem,
  • jak přírodní cestu obarvit vlasy a to odstínem, který Vám nejvíce padne,
  • jak zvládat vrtošivé nálady Vašich vlasů či
  • jak se poprat s barvící alchymií.

Výše uvedené se naučíte zvládat zcela samostatně bez pomoci kadeřnice, levně a bez chemie. Celý kurz se nese v náladě malého příjemného ženského setkání, u kterého nesmí chybět povídání u kafíčka a zdravé dobroty.

O autorce akce "Workshop přírodního vlasového barvení a péče"

Toto ryze ženské setkání pro Vás připravila Zita Sanetrníková. Zita se řadí k předním profesionálním přírodním kadeřnicím. Je také majitelkou Haaro Naturo, které představuje první kadeřnictví na přírodní bázi v České republice.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář o zdraví a jídelníčku

0.0%
Zjistěte odpovědi na otázky okolo alternativního jídelníčku.

Jak být přitažlivější pro opačné pohlaví, aneb tři tipy,…

0.0%
Tento ebook Vám poskytne tři rady, které povedou ke snížení hmotnosti, …

10 chyb při spalování tuků

0.0%
Nejste to co jíte! Jste totiž to, co Váš metaboslismu stráví. Zde se nabízí …