Prevence a řešení úrazů dětíPrevence a řešení úrazů dětí0%

Vlasta Polách Dětská fantazie nezná hranic.. a tak připraví pro dítě nespočet rizikových situací.Každá super maminka udělá pro svoje dítě cokoliv. A tak nejhorší, co se může stát, je to, když Vaše děťátko potřebuje pomoc, ale vy nevíte, jak.Jako každá maminka ale už určitě víte, že nehledě na to, jak moc se snažíte, nemůžete být se svým dítětem neustále a nemáte 100% kontrolu nad jeho chováním, proto může k nějakému úrazu dojít.  Proto je víc na místě zjistit, jak předejít zbytečným úrazům, ale i jak se o dítě postarat, když už k nějakému úrazu dojde. Proto jsem pro Vás připravil online kurz, kde se naučíte nejen, jak zraněním předcházet, jaké z nich jsou nejrizikovější pro různé věkové kategorie dětí, ale hlavně, jak je zvládnout, když už se stanou a nestrávit zbytek života s myšlenkou, že stačilo udělat tak málo, jen jste nevěděli, co přesně.Proč kurz právě ode mě? První pomoc učím už 5 let a rukama mi prošlo přes 900 studentů. Svoji výuku soustředím na řešení akutních stavů. Celý kurz jsem připravil tak, aby neplýtval Vašim časem, nemuseli jste se učit zbytečnou a nudnou teorii, ale za míň než hodinu se naučili, jak se postarat o svoje dítě i v těch nejhorších možných chvílích. 

Popis

Dětská fantazie nezná hranic.. a tak připraví pro dítě nespočet rizikových situací.

Každá super maminka udělá pro svoje dítě cokoliv. A tak nejhorší, co se může stát, je to, když Vaše děťátko potřebuje pomoc, ale vy nevíte, jak.

Jako každá maminka ale už určitě víte, že nehledě na to, jak moc se snažíte, nemůžete být se svým dítětem neustále a nemáte 100% kontrolu nad jeho chováním, proto může k nějakému úrazu dojít. 

Proto je víc na místě zjistit, jak předejít zbytečným úrazům, ale i jak se o dítě postarat, když už k nějakému úrazu dojde. 

Proto jsem pro Vás připravil online kurz, kde se naučíte nejen, jak zraněním předcházet, jaké z nich jsou nejrizikovější pro různé věkové kategorie dětí, ale hlavně, jak je zvládnout, když už se stanou a nestrávit zbytek života s myšlenkou, že stačilo udělat tak málo, jen jste nevěděli, co přesně.

Proč kurz právě ode mě? První pomoc učím už 5 let a rukama mi prošlo přes 900 studentů. Svoji výuku soustředím na řešení akutních stavů. Celý kurz jsem připravil tak, aby neplýtval Vašim časem, nemuseli jste se učit zbytečnou a nudnou teorii, ale za míň než hodinu se naučili, jak se postarat o svoje dítě i v těch nejhorších možných chvílích. 

Podobné kurzy z kategorie

P.Shine

0.0%
Oslňte krásnými nehty nejen své kamarádky.

ŘÍKADLA K DĚTSKÉMU AEROBIKU

0.0%
Tato říkadla budou vaše děti milovat. Jsou vhodná pro děti předškolního …