Akční kroky k získání vysněné postavy v kurzu "Výzva 21 dní"Akční kroky k získání vysněné postavy v kurzu "Výzva 21 dní"0%

Tomáš Jehlička Video-kurz: Výzva 21 dníS kurzem "Výzva 21 dní" zapracujete na Vaší postavě a vyhnete se tak syndromu věčného začátečníka či opětovnému nabrání kil v podobě jojo efektu. Celým programem Vás bude provázet zkušený fitness trenér Tomáš Jehlička.Pro koho je “Výzva 21 dní“ určena?Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí provést akční kroky k přeměně své postavy, ať už v podobě zhození pár přebytečných kil, zpevnění postavy či nabrání svalové hmoty.Charakteristika programu “Výzva 21 dní“Program "Výzva 21 dní" představuje unikátní tréninkový systém, který Vám krok po kroku pomůže dosáhnout obdivuhodných výsledků, aniž byste se stali otroky Vašeho jídelníčku či tréninku. Tomáš Jehlička Vám například odhalí hlavní důvod, proč lidé nevidí výsledky, přestože cvičí, tři stěžejní důvody, proč mnoho z nás u cvičení či posilování nevydrží a selže a také prevenci řešení, efektivní systém posilování, pilíře úspěšné přeměny Vaší postavy, stravovací systém se zdravou a plnohodnotnou stravou bez nutnosti držení urputných diet či jak efektivně trénovat. Kurz je velice ceněn pro jeho praktičnost, vše je přehledně a názorně ukázáno ve formě videí. Vše toto a mnohem víc naleznete v tomto kurzu, jehož jednotlivá videa jsou např. akce a výsledky + akční úkoly,čtyři kroky k úspěšné přeměně postavy + úkoly,společný posilovací video-trénink,společný kondiční video-trénink,aktivní regenerace + motivační video + přeměny,odhalení celého návodu na úspěšnou přeměnu postavy,revize jídelníčku,trénink pro vypracované břišní svaly aj.Kdo je Tomáš Jehlička?Tomáš Jehlička je vyhledávaný fitness trenér, který se tomuto oboru věnuje již více než deset let. Své zkušenosti doplňoval na mnoha absolvovaných webinářích, z různých ebooků či členství. O své know-how a vlastní zkušenosti se s Vámi podělí v tomto unikátním programu.   
Cena neuvedena

Popis

Video-kurz: Výzva 21 dní

S kurzem "Výzva 21 dní" zapracujete na Vaší postavě a vyhnete se tak syndromu věčného začátečníka či opětovnému nabrání kil v podobě jojo efektu. Celým programem Vás bude provázet zkušený fitness trenér Tomáš Jehlička.

Pro koho je “Výzva 21 dní“ určena?

Tento kurz je určen pro všechny, kteří chtějí provést akční kroky k přeměně své postavy, ať už v podobě zhození pár přebytečných kil, zpevnění postavy či nabrání svalové hmoty.

Charakteristika programu “Výzva 21 dní“

Program "Výzva 21 dní" představuje unikátní tréninkový systém, který Vám krok po kroku pomůže dosáhnout obdivuhodných výsledků, aniž byste se stali otroky Vašeho jídelníčku či tréninku. Tomáš Jehlička Vám například odhalí hlavní důvod, proč lidé nevidí výsledky, přestože cvičí, tři stěžejní důvody, proč mnoho z nás u cvičení či posilování nevydrží a selže a také prevenci řešení, efektivní systém posilování, pilíře úspěšné přeměny Vaší postavy, stravovací systém se zdravou a plnohodnotnou stravou bez nutnosti držení urputných diet či jak efektivně trénovat. Kurz je velice ceněn pro jeho praktičnost, vše je přehledně a názorně ukázáno ve formě videí. Vše toto a mnohem víc naleznete v tomto kurzu, jehož jednotlivá videa jsou např.

  • akce a výsledky + akční úkoly,
  • čtyři kroky k úspěšné přeměně postavy + úkoly,
  • společný posilovací video-trénink,
  • společný kondiční video-trénink,
  • aktivní regenerace + motivační video + přeměny,
  • odhalení celého návodu na úspěšnou přeměnu postavy,
  • revize jídelníčku,
  • trénink pro vypracované břišní svaly aj.

Kdo je Tomáš Jehlička?

Tomáš Jehlička je vyhledávaný fitness trenér, který se tomuto oboru věnuje již více než deset let. Své zkušenosti doplňoval na mnoha absolvovaných webinářích, z různých ebooků či členství. O své know-how a vlastní zkušenosti se s Vámi podělí v tomto unikátním programu.   

Podobné kurzy z kategorie

6 top doporučení pro zdraví a štíhlost

0.0%
Co je potřeba dělat, aby člověk zůstal zdravý a krásný?

Sacharidy – sladké a zrádné

0.0%
Víte kolik denně přijímáte sacharidů a jak se toto množství projevuje? …

Bylinkové uzdravení z nachlazení za 24 hodin

0.0%
Chcete být pořád fit a zdraví? Zde je rada, jak vyrobit směs bylin, která …