Efektivní návod pro zdravý životní styl - kurz “Jídlo jako radost“Efektivní návod pro zdravý životní styl - kurz “Jídlo jako radost“0%

Adéla Váňová Jídlo jako radostVideo-kurz "Jídlo jako radost" představuje celoroční podpůrný program zabývající se třemi důležitými oblastmi, jakými je zdravá strava, pohyb a lidská psychika. V celém kurzu jsou obsaženy vysoce kvalitní informace, rady a tipy, které jsou v jednoduché formě snadno aplikovatelné do reálného života tudíž můžete ihned začít s transformací Vašeho dosavadního života. Kurzem Vás bude provádět Renata Lobodová, Kateřina Mertová, Adéla a Zuzana Váňová a v neposlední řade také Veronika Bednárová.Pro koho je kurz “Jídlo jako radost“ určen?Tento celoroční kurz je vhodný pro všechny, kteří se zabývají problematikou hubnutí a chtějí efektivním způsobem zhubnout a získat tak více síly a energie do života.Co je obsahem kurzu o hubnutí “Jídlo jako radost“?V programu “Jídlo jako radost“ obdržíte potřebné informace, postupové kroky a rady, jak efektivně zhubnout a dodržovat zdravý životní styl. Obsah kurzu je velice nabytý a skládá se jak z bezplatné části, tak z placené. V bezplatné části kurzu “Jídlo jako radost“ dostanete celkem tři videa na téma:voda a její pozitivní účinky na zdraví a hubnutí,klíčová složka stravy, která mění postavu,vykroč ze začarovaného kurzu.Zakoupením vstupu do celoročního klubu "Jídlo jako radost", tedy v placené části, na Vás čeká:kurz správného stravování 1, který se skládá ze 14 lekcí (složky správného jídelníčku, pitný režim, rozvržení jídla v průběhu dne, nastavení vhodného poměru sacharidů, tuku a bílkovin, nastartování metabolismu, udržení dosažených výsledků aj.),kurz správného stravování 2 (zdravé trávení, jak se nedopracovat k cukrovce, tuky, detoxikace, zdravé srdce aj.),efektivní posilování všech partií těla (častost cvičení, regenerace těla, správné dýchání během cvičení, nabírání svalové hmoty, zpevnění postavy aj.),objev štěstí a smysl svého života (destruktivní program, sebepoznání, hojnost, svoboda aj.),jak správně chodit s holemi a jak si zamilovat běhání (technika Nordic walking, správná výbava, technika běhu a regenerace aj.).Jaké bonusy obdržíte k video-kurzu "Jídlo jako radost"?K tomuto obsahově nabytému kurzu obdržíte ještě několik hodnotných bonusů v podobě ebooků z oblasti výživy, pohybu a lidské psychiky,živé webináře se zajímavými hosty, které Vám zodpoví Vaše nejčastější otázky,zdravé recepty z rostlinných bílkovin ve frekvenci dvě videa za měsíc.Kdo Vás bude provázet kurzem o zdravém hubnutí?V tomto programu se můžete těšit celkem na pět specialistek zabývající se oblastí hubnutí. Tomuto oboru se intenzivně věnují po dobu pěti let a nyní své znalosti a zkušenosti spojily do tohoto kurzu. Renata Lobodová Vás naučí, jak převzít zodpovědnost za Vaše zdraví a umět se o něj náležitě postarat. Kateřina Mertová Vás provede oblastí správného a zdravého pohybu. Adéla Váňová se v tomto kurzu zaměří na Vaši psychiku a její pohodové naladění. Oblastí sportu a chození s hůlkami Vás provedou Zuzana Váňová a Veronika Bednárová.
4 995

Popis

Jídlo jako radost

Video-kurz "Jídlo jako radost" představuje celoroční podpůrný program zabývající se třemi důležitými oblastmi, jakými je zdravá strava, pohyb a lidská psychika. V celém kurzu jsou obsaženy vysoce kvalitní informace, rady a tipy, které jsou v jednoduché formě snadno aplikovatelné do reálného života tudíž můžete ihned začít s transformací Vašeho dosavadního života. Kurzem Vás bude provádět Renata Lobodová, Kateřina Mertová, Adéla a Zuzana Váňová a v neposlední řade také Veronika Bednárová.

Pro koho je kurz “Jídlo jako radost“ určen?

Tento celoroční kurz je vhodný pro všechny, kteří se zabývají problematikou hubnutí a chtějí efektivním způsobem zhubnout a získat tak více síly a energie do života.

Co je obsahem kurzu o hubnutí “Jídlo jako radost“?

V programu “Jídlo jako radost“ obdržíte potřebné informace, postupové kroky a rady, jak efektivně zhubnout a dodržovat zdravý životní styl. Obsah kurzu je velice nabytý a skládá se jak z bezplatné části, tak z placené.

V bezplatné části kurzu “Jídlo jako radost“ dostanete celkem tři videa na téma:

 • voda a její pozitivní účinky na zdraví a hubnutí,
 • klíčová složka stravy, která mění postavu,
 • vykroč ze začarovaného kurzu.

Zakoupením vstupu do celoročního klubu "Jídlo jako radost", tedy v placené části, na Vás čeká:

 • kurz správného stravování 1, který se skládá ze 14 lekcí (složky správného jídelníčku, pitný režim, rozvržení jídla v průběhu dne, nastavení vhodného poměru sacharidů, tuku a bílkovin, nastartování metabolismu, udržení dosažených výsledků aj.),
 • kurz správného stravování 2 (zdravé trávení, jak se nedopracovat k cukrovce, tuky, detoxikace, zdravé srdce aj.),
 • efektivní posilování všech partií těla (častost cvičení, regenerace těla, správné dýchání během cvičení, nabírání svalové hmoty, zpevnění postavy aj.),
 • objev štěstí a smysl svého života (destruktivní program, sebepoznání, hojnost, svoboda aj.),
 • jak správně chodit s holemi a jak si zamilovat běhání (technika Nordic walking, správná výbava, technika běhu a regenerace aj.).

Jaké bonusy obdržíte k video-kurzu "Jídlo jako radost"?

K tomuto obsahově nabytému kurzu obdržíte ještě několik hodnotných bonusů v podobě

 • ebooků z oblasti výživy, pohybu a lidské psychiky,
 • živé webináře se zajímavými hosty, které Vám zodpoví Vaše nejčastější otázky,
 • zdravé recepty z rostlinných bílkovin ve frekvenci dvě videa za měsíc.

Kdo Vás bude provázet kurzem o zdravém hubnutí?

V tomto programu se můžete těšit celkem na pět specialistek zabývající se oblastí hubnutí. Tomuto oboru se intenzivně věnují po dobu pěti let a nyní své znalosti a zkušenosti spojily do tohoto kurzu. Renata Lobodová Vás naučí, jak převzít zodpovědnost za Vaše zdraví a umět se o něj náležitě postarat. Kateřina Mertová Vás provede oblastí správného a zdravého pohybu. Adéla Váňová se v tomto kurzu zaměří na Vaši psychiku a její pohodové naladění. Oblastí sportu a chození s hůlkami Vás provedou Zuzana Váňová a Veronika Bednárová.

Podpůrné projekty k: Efektivní návod pro zdravý životní styl - kurz “Jídlo jako radost“

Návod pro zdravý životní styl na webináři “Jak úspěšně…

0.0%
Jak úspěšně zhubnout. Webinář s titulem "Jak úspěšně zhubnout" je doprovodné …
Podobné kurzy z kategorie

Zhubněte online

0.0%
Návod jak bez zbytečných trápení zhubnout a při tom si udržet váhu.

Lékař miluje vaši nemoc, ne vás

0.0%
Odhalíte tajemství opravdového zdraví, vitality a pocitu mládí...

Ebook: 7 důvodů, proč nespalujete tuk

0.0%
Tento ebook Vám pomůže pochopit základní procesy, které se odehrávají ve vašem …