Efektivní hubnoucí návod v ebooku "Jak pálit a neukládat"Efektivní hubnoucí návod v ebooku "Jak pálit a neukládat"0%

Petr Novák Ebook: Jak pálit a neukládatEbook s titulem "Jak pálit a neukládat" představuje přehlednou publikaci, která se zaměřuje na spalování přebytečných tuků. Ebook reprezentuje v knižní podobě stejnojmenný kurz "Jak pálit a neukládat" doplněný o další zajímavé informace. Autorem je Petr Novák, odborník na zdravý životní styl.Pro koho je titul “Jak pálit a neukládat“ určen?Tento ebook je vhodný pro všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní životní styl a cítit se fit s dostatečným množstvím energie. O čem je ebook “Jak pálit a neukládat“?Jak již bylo řečeno, ebook "Jak pálit a neukládat" se zabývá oblastí efektivního spalování přebytečných tuků. Titul obsahuje více jak 270 nabytých stran, které se skládají z 12 kapitol, jež Vás provedou od úplného začátku, přes plán, důležité informace o stravě, hormony až po pohyb a závěrečné shrnutí všech podstatných informací. Konkrétně na Vás čekají tyto kapitolyúvod s rychlým seznámením celé knihy,stres a jeho zmírnění,plán pro hubnutí, motivace a její role ve Vašich hormonech,makroživiny a mikroživiny ve stravě,strava a hormony, potravinové indexy,funkční strava,pohyb,hormony ve spojitosti s pohybem,jednoduché jako facka (shrnutí).Varianty ebooku “Jak pálit a neukládat“Tento titul si můžete zakoupit ve dvou variantách samotný ebook “Jak pálit a neukládat“ v hodnotě 350 Kč čiebook “Jak pálit a neukládat“ se šesti zajímavými bonusy (např. kuchařka, kompletní seznam potravin s GI a CZ, minerály a vitamíny nejen pro pálení tuků) v hodnotě 490 Kč.Kdo je Petr Novák?Autorem tohoto hubnoucího titulu je Petr Novák, jehož vášní je strava a její dopad na lidské tělo. Petr začínal s hubnutím před několika lety a za pouhé 3 - 4 měsíce se mu podařilo snížit váhu o neuvěřitelných 18 - 20 kg, ke kterým následně přidal dalších 5 kg. Tato skutečnost a mnoho dotazů z okolí Petra přimělo vytvořit kurz a následně i tento povedený a efektivní ebook.
350

Popis

Ebook: Jak pálit a neukládat

Ebook s titulem "Jak pálit a neukládat" představuje přehlednou publikaci, která se zaměřuje na spalování přebytečných tuků. Ebook reprezentuje v knižní podobě stejnojmenný kurz "Jak pálit a neukládat" doplněný o další zajímavé informace. Autorem je Petr Novák, odborník na zdravý životní styl.

Pro koho je titul “Jak pálit a neukládat“ určen?

Tento ebook je vhodný pro všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní životní styl a cítit se fit s dostatečným množstvím energie.

O čem je ebook “Jak pálit a neukládat“?

Jak již bylo řečeno, ebook "Jak pálit a neukládat" se zabývá oblastí efektivního spalování přebytečných tuků. Titul obsahuje více jak 270 nabytých stran, které se skládají z 12 kapitol, jež Vás provedou od úplného začátku, přes plán, důležité informace o stravě, hormony až po pohyb a závěrečné shrnutí všech podstatných informací. Konkrétně na Vás čekají tyto kapitoly

 • úvod s rychlým seznámením celé knihy,
 • stres a jeho zmírnění,
 • plán pro hubnutí,
 • motivace a její role ve Vašich hormonech,
 • makroživiny a mikroživiny ve stravě,
 • strava a hormony,
 • potravinové indexy,
 • funkční strava,
 • pohyb,
 • hormony ve spojitosti s pohybem,
 • jednoduché jako facka (shrnutí).

Varianty ebooku “Jak pálit a neukládat“

Tento titul si můžete zakoupit ve dvou variantách

 • samotný ebook “Jak pálit a neukládat“ v hodnotě 350 Kč či
 • ebook “Jak pálit a neukládat“ se šesti zajímavými bonusy (např. kuchařka, kompletní seznam potravin s GI a CZ, minerály a vitamíny nejen pro pálení tuků) v hodnotě 490 Kč.

Kdo je Petr Novák?

Autorem tohoto hubnoucího titulu je Petr Novák, jehož vášní je strava a její dopad na lidské tělo. Petr začínal s hubnutím před několika lety a za pouhé 3 - 4 měsíce se mu podařilo snížit váhu o neuvěřitelných 18 - 20 kg, ke kterým následně přidal dalších 5 kg. Tato skutečnost a mnoho dotazů z okolí Petra přimělo vytvořit kurz a následně i tento povedený a efektivní ebook.

Podobné kurzy z kategorie

Ebook: Jak bylinkami urychlit uzdravení z nachlazení

0.0%
Žijeme v době, v níž pouze malá hrstka z nás si může dovolit poležet si s …

Tuky – jak je vybírat

0.0%
Jaké tuky používáte při přípravě jídel a řešíte tuto otázku vlastně? Podívejte …