Efektivní a vyzkoušený návod “Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad“Efektivní a vyzkoušený návod “Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad“0%

RNDr. David Cháb, Ph.D. Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zadEbook s titulem "Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad" od RNDr. Davida Chába, Ph.D. Vám poskytne účinné rady a triky, jak si trvale ulevit od nepříjemné bolesti zad.Pro koho je ebook “Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad“ určen?Tento ebook je určen pro všechny, které sužuje nepříjemná a úporná bolest zad a chtějí si osvojit jednoduchý postup a triky, jak se jí jednou pro vždy zbavit.  Co získáte v titulu "Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad"?Na 85 stranách na Vás čeká pořádná porce 14 330 slov, která Vám vysvětlí vše, co je potřeba, abyste i Vy mohli ve svých zádech změnit trpkou bolest v pocit naprosté pohody. K tomu dostáváte několik desítek minut komentovaných videí se cviky, bez kterých Vaše záda mohou zkončit jako Quasimodo.Celý eBook jsem pro Vás připraven též coby audioverze. K poslechu tak máte mp3 o délce 1 hod, 59 min, 39 s, abyste veškeré informace mohli vstřebávat bez nutnosti číst je – např. v autě nebo před spaním. A dále je zde pro Vás ještě jedno překvapení, ale to se dozvíte až na stránkách eBooku ;)Co Vám ebook JAK SE JEDNOU PRO VŽDY ZBAVIT BOLESTI ZAD přinese a co se dozvíte? Jak si výrazně ulevit od bolesti zad již za pár týdnů, i když s tím nemáte žádné předchozí zkušenosti.Proč většina lidí, které bolí záda jen stále dokola chodí po vyšetřeních a výsledek je žalostný. A jedna zlomová ingredience, která zařídí opak.3 běžné pasti, kterým se určitě musíte vyhnout, abyte si záda vyléčil.1 málo známý cvik – turbo, které výrazně urychlí uzdravení Vašich zad.Jednoduchá dvouminutová sestava cvičení, která Vám KONEČNĚ pomůže dosáhnout pocitu uzdravení ve Vašich zádech.Pravý důvod, proč Vás bolí záda a jak se navždy vymanit ze zajetí této bolesti pomocí jednoduchého ale účinného mechanismu. O co naopak přijdete? O leckteré iluze o svém zdraví a uzdravení Vašich zad.Zdánlivě též o pár minut denně, ve skutečnosti ovšem jenom získáte – a to hodiny a hodiny navíc.O možnost dále se vymlouvat, že Vás bolí záda.…a dost pravděpodobně i o nějaká ta kila navíc.. Věřím ale, že tohle všechno se dá snadno zariskovat.. Kdo je David Cháb?Autor David Cháb ve svém titulu "Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad" vychází ze svých vlastních zkušeností. "2 roky jsem šílel z bolestí zad. Lékaři nabízeli jen prášky. Tak jsem si záda uzdravil sám - za 2 minuty denně. A mohu Vás to též naučit.", říká David sám o sobě.Provádí též masáže zad, a svého času masáže i vyučoval u Michala Dusila (Dnes největší vzdělávací masérská instituce v Čechách, Dexter Academy)Krátké video, ve kterém David Cháb představuje svůj ebook.

Popis

Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad

Ebook s titulem "Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad" od RNDr. Davida Chába, Ph.D. Vám poskytne účinné rady a triky, jak si trvale ulevit od nepříjemné bolesti zad.

Pro koho je ebook “Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad“ určen?

Tento ebook je určen pro všechny, které sužuje nepříjemná a úporná bolest zad a chtějí si osvojit jednoduchý postup a triky, jak se jí jednou pro vždy zbavit

Co získáte v titulu "Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad"?

Na 85 stranách na Vás čeká pořádná porce 14 330 slov, která Vám vysvětlí vše, co je potřeba, abyste i Vy mohli ve svých zádech změnit trpkou bolest v pocit naprosté pohody. K tomu dostáváte několik desítek minut komentovaných videí se cviky, bez kterých Vaše záda mohou zkončit jako Quasimodo.

Celý eBook jsem pro Vás připraven též coby audioverze. K poslechu tak máte mp3 o délce 1 hod, 59 min, 39 s, abyste veškeré informace mohli vstřebávat bez nutnosti číst je – např. v autě nebo před spaním. A dále je zde pro Vás ještě jedno překvapení, ale to se dozvíte až na stránkách eBooku ;)

Co Vám ebook JAK SE JEDNOU PRO VŽDY ZBAVIT BOLESTI ZAD přinese a co se dozvíte?

  • Jak si výrazně ulevit od bolesti zad již za pár týdnů, i když s tím nemáte žádné předchozí zkušenosti.
  • Proč většina lidí, které bolí záda jen stále dokola chodí po vyšetřeních a výsledek je žalostný. A jedna zlomová ingredience, která zařídí opak.
  • 3 běžné pasti, kterým se určitě musíte vyhnout, abyte si záda vyléčil.
  • 1 málo známý cvik – turbo, které výrazně urychlí uzdravení Vašich zad.
  • Jednoduchá dvouminutová sestava cvičení, která Vám KONEČNĚ pomůže dosáhnout pocitu uzdravení ve Vašich zádech.
  • Pravý důvod, proč Vás bolí záda a jak se navždy vymanit ze zajetí této bolesti pomocí jednoduchého ale účinného mechanismu.

O co naopak přijdete?

  • O leckteré iluze o svém zdraví a uzdravení Vašich zad.
  • Zdánlivě též o pár minut denně, ve skutečnosti ovšem jenom získáte – a to hodiny a hodiny navíc.
  • O možnost dále se vymlouvat, že Vás bolí záda.
  • …a dost pravděpodobně i o nějaká ta kila navíc..
Věřím ale, že tohle všechno se dá snadno zariskovat.. :)

Kdo je David Cháb?

Autor David Cháb ve svém titulu "Jak se jednou pro vždy zbavit bolesti zad" vychází ze svých vlastních zkušeností. "2 roky jsem šílel z bolestí zad. Lékaři nabízeli jen prášky. Tak jsem si záda uzdravil sám - za 2 minuty denně. A mohu Vás to též naučit.", říká David sám o sobě.

Provádí též masáže zad, a svého času masáže i vyučoval u Michala Dusila (Dnes největší vzdělávací masérská instituce v Čechách, Dexter Academy)

Krátké video, ve kterém David Cháb představuje svůj ebook.

Podobné kurzy z kategorie

10 chyb při spalování tuků

0.0%
Nejste to co jíte! Jste totiž to, co Váš metaboslismu stráví. Zde se nabízí …

Ebook: Jak na bolest hlavy - program pro dospělé

0.0%
Tento vzdělávací program se skládá z ebooku "Jak na bolest hlavy u dospělých", …