Zdravé pokrmy v ebooku “Čo jesť po cvičení“Zdravé pokrmy v ebooku “Čo jesť po cvičení“0%

Lucia a Peter Švaraloví Čo jesť po cvičeníEbook s titulem "Čo jesť po cvičení" pochází od Lucie a Peterovi Švaralových, kteří se orientují na zdravý životní styl. V ebooku získáte podstatné informace týkající se správného dodržování vhodného jídelničku po cvičení dle jednotlivých typů postav. Pro koho je ebook "Čo jesť po cvičení" určen?Tento titul je vhodný pro všechny, kteří si nejsou dostatečně jistí v otázce jídelničku při hubnutí a zlepšování svého zdravotního stylu.Co je obsahem titulu “Čo jesť po cvičení“?V tomto ebooku se dozvíte, jaké jídlo je vhodné konzumovat po Vašem cvičení a také, kdy je správná doba načasování. V titulu "Čo jesť po cvičení" se např. dozvíte:seznam jídel, kterým byste se měli raději na večer vyhýbat,jídla, které si můžete dopřát na večer s klidným svědomím,plnohodnotné fotografie ke každému receptu,informace a příběhy instruktorů,motavační fitness hesla a citáty, dobré rady a tipy pro každou kuchyni. Tento ebook obsahuje celkem 68 stran a 30 zdravých a chutných receptů.Co získáte jako bonus k ebooku “Čo jesť po cvičení“?K tomutu ebooku obdržíte navíc tři hodnotné bonusy v podobě:ebooku "Hriešné dobré a zdravé sladkosti",ebooku "Zdravé fitness polievky",doživotní aktualizace získáného bonusu.Kdo jsou Lucia a Peter Švaralovi? Lucia a Peter se věnují oblasti hubnutí a zdravého životního stylu. Zmínění autoři tohoto ebooku patří mezi uznávané a známé fitness trenéry a instruktory.
15 EUR

Popis

Čo jesť po cvičení

Ebook s titulem "Čo jesť po cvičení" pochází od Lucie a Peterovi Švaralových, kteří se orientují na zdravý životní styl. V ebooku získáte podstatné informace týkající se správného dodržování vhodného jídelničku po cvičení dle jednotlivých typů postav.

Pro koho je ebook "Čo jesť po cvičení" určen?

Tento titul je vhodný pro všechny, kteří si nejsou dostatečně jistí v otázce jídelničku při hubnutí a zlepšování svého zdravotního stylu.

Co je obsahem titulu “Čo jesť po cvičení“?

V tomto ebooku se dozvíte, jaké jídlo je vhodné konzumovat po Vašem cvičení a také, kdy je správná doba načasování. V titulu "Čo jesť po cvičení" se např. dozvíte:

  • seznam jídel, kterým byste se měli raději na večer vyhýbat,
  • jídla, které si můžete dopřát na večer s klidným svědomím,
  • plnohodnotné fotografie ke každému receptu,
  • informace a příběhy instruktorů,
  • motavační fitness hesla a citáty,
  • dobré rady a tipy pro každou kuchyni.

Tento ebook obsahuje celkem 68 stran a 30 zdravých a chutných receptů.

Co získáte jako bonus k ebooku “Čo jesť po cvičení“?

K tomutu ebooku obdržíte navíc tři hodnotné bonusy v podobě:

  • ebooku "Hriešné dobré a zdravé sladkosti",
  • ebooku "Zdravé fitness polievky",
  • doživotní aktualizace získáného bonusu.

Kdo jsou Lucia a Peter Švaralovi?

Lucia a Peter se věnují oblasti hubnutí a zdravého životního stylu. Zmínění autoři tohoto ebooku patří mezi uznávané a známé fitness trenéry a instruktory.

Podobné kurzy z kategorie

6 top doporučení pro zdraví a štíhlost + Mýty a fakta o…

0.0%
Získejte jednoduchých 6 rad, které vám pomohu mít štíhlou linii. V rámci …

7 Tipů a Návodů Efektivního Úklidu s Radostí

0.0%
Ukliďte si jako proesionál, ušetřete čas i peníze. S úsměvem a lepším pocitem :)

Hubnutí hrou

0.0%
Lucie Matějíčková, autorka video-kurzu "Hubnutí hrou", připravila tento …