Návod pro zdravý životní styl na webináři “Jak úspěšně zhubnout“Návod pro zdravý životní styl na webináři “Jak úspěšně zhubnout“0%

Adéla Váňová Jak úspěšně zhubnoutWebinář s titulem "Jak úspěšně zhubnout" je doprovodné vysílání k produktu "Jídlo jako radost", na kterém Vám představí tento kurz a poskytnou základní informace. Webinářem Vás budou provázet koučky Kateřina Mértová a Adéla Váňová.  Pro koho je webinář “Jak úspěšně zhubnout“ určen?Toto online živé vysílání je vhodné pro všechny, kteří jsou často bez energie, nejsou si jisti, jak vhodným způsobem kombinovat potraviny a měnit svůj dosavadní jídelníček či mají nadváhu.Co je obsahem webináře “Jak úspěšně zhubnout“?Toto online živé vysílání Vám odkryje pozadí internetového kurzu "Jídlo jako radost", se kterým se Vám otevřou dveře ke zdravějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu. Kromě zmíněných průvodkyní se na webináři můžete těšit na spokojeného klienta Romana, kterému se podařilo zhubnout 20 kg. Na webináři "Jak úspěšně zhubnout" se bude např. hovořit:o online kurzu "Jídlo jako radost",o příběhu Romana, který může být i Vaším příběhem,o výsledcích jednotlivých klientů, kteří se již zapojili do programu,na téma, jak se cítit zdravě a skvěle bez nutnosti trápení a hladovění,o poskytované podpoře ze strany autorů kurzu.Na webináři bude také dostatečný prostor pro Vaše otázky.Kdo jsou Kateřina Mértová a Adéle Váňová?Kateřina Mértová je osobní trenérkou, wellness koučkou a masérkou. Vystudovala vysokou školu se zaměřením na zdravý životní styl. Adéla Váňová je taktéž koučka osobnostního rozvoje s vysokým nadšením a vášní pro zdravý životní styl.
Za email

Popis

Jak úspěšně zhubnout

Webinář s titulem "Jak úspěšně zhubnout" je doprovodné vysílání k produktu "Jídlo jako radost", na kterém Vám představí tento kurz a poskytnou základní informace. Webinářem Vás budou provázet koučky Kateřina Mértová a Adéla Váňová

Pro koho je webinář “Jak úspěšně zhubnout“ určen?

Toto online živé vysílání je vhodné pro všechny, kteří jsou často bez energie, nejsou si jisti, jak vhodným způsobem kombinovat potraviny a měnit svůj dosavadní jídelníček či mají nadváhu.

Co je obsahem webináře “Jak úspěšně zhubnout“?

Toto online živé vysílání Vám odkryje pozadí internetového kurzu "Jídlo jako radost", se kterým se Vám otevřou dveře ke zdravějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu. Kromě zmíněných průvodkyní se na webináři můžete těšit na spokojeného klienta Romana, kterému se podařilo zhubnout 20 kg.

Na webináři "Jak úspěšně zhubnout" se bude např. hovořit:

  • o online kurzu "Jídlo jako radost",
  • o příběhu Romana, který může být i Vaším příběhem,
  • o výsledcích jednotlivých klientů, kteří se již zapojili do programu,
  • na téma, jak se cítit zdravě a skvěle bez nutnosti trápení a hladovění,
  • o poskytované podpoře ze strany autorů kurzu.

Na webináři bude také dostatečný prostor pro Vaše otázky.

Kdo jsou Kateřina Mértová a Adéle Váňová?

Kateřina Mértová je osobní trenérkou, wellness koučkou a masérkou. Vystudovala vysokou školu se zaměřením na zdravý životní styl. Adéla Váňová je taktéž koučka osobnostního rozvoje s vysokým nadšením a vášní pro zdravý životní styl.

Podobné kurzy z kategorie

AEROBIK (NEJEN) DO ŠKOLY

0.0%
Pohybové příběhy pro děti - co to je? Zacvičte si s námi a pomocí práce …

Ebook: 7 důvodů, proč nespalujete tuk

0.0%
Tento ebook Vám pomůže pochopit základní procesy, které se odehrávají ve vašem …