Ebook Tomáše Lukáše "Kompletní průvodce změny postavy"Ebook Tomáše Lukáše "Kompletní průvodce změny postavy"0%

Tomáš Lukáš Ebook: Kompletní průvodce změny postavyV ebooku "Kompletní průvodce změny postavy" naleznete kompletní informace pro změnu Vaší postavy. Tato publikace pochází od známého odborníka na zdravý životní styl Tomáše Lukáše. Pro koho je "Kompletní průvodce změny postavy"?Tento ebook je určen pro všechny, kteří chtějí začít pracovat na své postavě a zdravotním stylu a dosáhnout tak vysněné postavy.Na co se můžete v ebooku “Kompletní průvodce změny postavy“ těšit?Prostřednictvím tohoto ebooku získáte podstatné informace a vyvarujete se častých chyb, kterých se v procesu hubnutí a zpevnění postavy dopouští většina z nás. Ať cvičíte či nikoli, tento kompletní průvodce pomůže opravdu každému k získání vysněné postavy. Kniha je provázána čtyřmi hlavními tématy:strava,trénink,motivace,časté chyby.V ebooku "Kompletní průvodce změny postavy" jsou obsaženy užitečné odkazy na články a videa.Kdo je Tomáš Lukáš?Tomáš Lukáš je vyhledávaný odborník na fitness a zdravý životní styl. Oblast fitness Tomáše zlákala již od útlého věku. Je tvůrcem hojně navštěvovaného fitness portálu, kde nabízí návody a rady, jak správně a efektivně cvičit. Veškeré poskytované rady jsou opřeny o zkušenosti trenérské školy a mnoha fyzioterapeutů.
299

Popis

Ebook: Kompletní průvodce změny postavy

V ebooku "Kompletní průvodce změny postavy" naleznete kompletní informace pro změnu Vaší postavy. Tato publikace pochází od známého odborníka na zdravý životní styl Tomáše Lukáše.

Pro koho je "Kompletní průvodce změny postavy"?

Tento ebook je určen pro všechny, kteří chtějí začít pracovat na své postavě a zdravotním stylu a dosáhnout tak vysněné postavy.

Na co se můžete v ebooku “Kompletní průvodce změny postavy“ těšit?

Prostřednictvím tohoto ebooku získáte podstatné informace a vyvarujete se častých chyb, kterých se v procesu hubnutí a zpevnění postavy dopouští většina z nás. Ať cvičíte či nikoli, tento kompletní průvodce pomůže opravdu každému k získání vysněné postavy. Kniha je provázána čtyřmi hlavními tématy:

  • strava,
  • trénink,
  • motivace,
  • časté chyby.

V ebooku "Kompletní průvodce změny postavy" jsou obsaženy užitečné odkazy na články a videa.

Kdo je Tomáš Lukáš?

Tomáš Lukáš je vyhledávaný odborník na fitness a zdravý životní styl. Oblast fitness Tomáše zlákala již od útlého věku. Je tvůrcem hojně navštěvovaného fitness portálu, kde nabízí návody a rady, jak správně a efektivně cvičit. Veškeré poskytované rady jsou opřeny o zkušenosti trenérské školy a mnoha fyzioterapeutů.

Podobné kurzy z kategorie

Když nás jídlo zabíjí

0.0%
Ebook obsahuje 5 případových studií lidí, kteří měli problémy s nadváhou a …

Lékař miluje vaši nemoc, ne vás

0.0%
Odhalíte tajemství opravdového zdraví, vitality a pocitu mládí...