Cviky pro celé tělo - kurz "Správná a efektivní technika cvičení"Cviky pro celé tělo - kurz "Správná a efektivní technika cvičení"0%

Tomáš Lukáš Video-kurz: Správná a efektivní technika cvičeníOnline kurz pod vedením Tomáše Lukáše a Aleše Vítka s názvem "Správná a efektivní technika cvičení" Vás naučí, jak efektivním způsobem rozcvičit celé Vaše tělo. Kurz je osmitýdenní a obsahuje více než 100 videí.Pro koho je kurz “Správná a efektivní technika cvičení“ určen?Tento intenzivní online kurz je vhodný pro všechny, kteřímají chuť cvičit,to myslí s cvičením skutečně vážně,chtějí zdravou cestou dosáhnout vysněného cíle,pro muže i ženy, bez rozdílu pohlaví,pro všechny sportovce. Co je obsahem online programu “Správná a efektivní technika cvičení“?Jak již bylo zmíněno, v online kurzu na Vás čekají komplexní návodné cviky pro Vaše celé tělo. Naučíte se jak správně cvičit, doma, venku, ale i ve fitku. Společně s autory kurzu postupně proberete:cviky na deltové svaly,cviky na prsní svaly,bicepsy,tricepsy,cviky na břicho,cviky na záda, cviky na stehna,cviky na lýtka.Kdo je Tomáš Lukáš a Aleš Vítek?Tomáš Lukáš je vyhledávaný odborník na fitness a zdravý životní styl. Oblast fitness Tomáše zlákala již od útlého věku. Je tvůrcem hojně navštěvovaného fitness portálu, kde nabízí návody a rady, jak správně a efektivně cvičit. Veškeré poskytované rady jsou opřeny o zkušenosti trenérské školy a mnoha fyzioterapeutůAleš Vítek je majitel a školitel trenérské školy v Praze. Aleš disponuje sedmi letou praxí v oblasti osobního fitness trenéra a již čtvrtým rokem přednáší o zdravém a efektivním cvičení. 
500

Popis

Video-kurz: Správná a efektivní technika cvičení

Online kurz pod vedením Tomáše Lukáše a Aleše Vítka s názvem "Správná a efektivní technika cvičení" Vás naučí, jak efektivním způsobem rozcvičit celé Vaše tělo. Kurz je osmitýdenní a obsahuje více než 100 videí.

Pro koho je kurz “Správná a efektivní technika cvičení“ určen?

Tento intenzivní online kurz je vhodný pro všechny, kteří

 • mají chuť cvičit,
 • to myslí s cvičením skutečně vážně,
 • chtějí zdravou cestou dosáhnout vysněného cíle,
 • pro muže i ženy, bez rozdílu pohlaví,
 • pro všechny sportovce.

Co je obsahem online programu “Správná a efektivní technika cvičení“?

Jak již bylo zmíněno, v online kurzu na Vás čekají komplexní návodné cviky pro Vaše celé tělo. Naučíte se jak správně cvičit, doma, venku, ale i ve fitku. Společně s autory kurzu postupně proberete:

 • cviky na deltové svaly,
 • cviky na prsní svaly,
 • bicepsy,
 • tricepsy,
 • cviky na břicho,
 • cviky na záda,
 • cviky na stehna,
 • cviky na lýtka.

Kdo je Tomáš Lukáš a Aleš Vítek?

Tomáš Lukáš je vyhledávaný odborník na fitness a zdravý životní styl. Oblast fitness Tomáše zlákala již od útlého věku. Je tvůrcem hojně navštěvovaného fitness portálu, kde nabízí návody a rady, jak správně a efektivně cvičit. Veškeré poskytované rady jsou opřeny o zkušenosti trenérské školy a mnoha fyzioterapeutů

Aleš Vítek je majitel a školitel trenérské školy v Praze. Aleš disponuje sedmi letou praxí v oblasti osobního fitness trenéra a již čtvrtým rokem přednáší o zdravém a efektivním cvičení. 

Podobné kurzy z kategorie

Zdravé pokrmy v ebooku “Čo jesť po cvičení“

0.0%
Čo jesť po cvičení. Ebook s titulem "Čo jesť po cvičení" pochází od Lucie a …

Webinář: Vánoce na talíři

0.0%
Marie Hokrová a její webinář Vám poradí, jak si užít Vánoce a přitom nepřibrat …

Když nás jídlo zabíjí

0.0%
Ebook obsahuje 5 případových studií lidí, kteří měli problémy s nadváhou a …