Komplexní kurz o zdravém stravování "Poradce pro výživu"Komplexní kurz o zdravém stravování "Poradce pro výživu"0%

Martin Jelínek Video kurz: Poradce pro výživuV online kurzu s názvem "Poradce pro výživu" se dozvíte po teoretické i praktické stránce, jak se zdravě stravovat a dodržovat tak zdravý životní styl. Celým kurzem Vás provede výživový poradce Martin Jelínek, který Vám poskytne komplexní pohled na problematiku výživy.Pro koho je určen kurz “Poradce pro výživu“?Pro svoji komplexnost a obsáhlost je tento online kurz vhodný pro lékaře, fyzioterapeuty, pracovníky ve stravování,lidi, kteří se chtějí tématu stravování věnovat na živnostenský list,výživové poradce, kteří si chtějí rozšířit své dosavadní znalosti,laiky, kteří se chtějí začít stravovat zdravěji než doposud azájemce o alternativní způsoby stravování (vegetariánství, makrobiotika, ájurvédu). Co je obsahem online kurzu “Poradce pro výživu“? V kurzu "Poradce pro výživu" se naučíte správně a zdravě stravovat a pochopíte vzájemné vztahy a souvislosti v oblasti stravování. Naučíte se například určit metabolický typ člověka, osvojit si techniky detoxikace, sestavit jídelníček ať už pro sportovní, tak i pro redukční stravu pro děti, dospělé i seniory. Velkou výhodou tohoto kurzu je, že se zaměřuje i na alternativní způsoby stravování. Celý kurz "Poradce pro výživu" je rozdělen do čtyř hlavních okruhůvše o složení a zpracování potravin,jak působí strava na organismus,jak nakládá tělo se živinami,jak spolu souvisí strava a psychika. V rámci tohoto kurzu se můžete těšit celkem na 380 hodin výuky s možnostmi telefonických a emailových konzultací.Kdo je Martin Jelínek?Martin Jelínek je certifikovaný výživový poradce, který má na svém účtě několik povedených knih. Pravidelně se také podílí na pořadu České televize "Pod pokličkou". Doposud Martin absolvoval více než 3 000 hodin přednášek a k jeho spokojeným klientům patří lidé i z řad olympioniků.
8 900

Popis

Video kurz: Poradce pro výživu

V online kurzu s názvem "Poradce pro výživu" se dozvíte po teoretické i praktické stránce, jak se zdravě stravovat a dodržovat tak zdravý životní styl. Celým kurzem Vás provede výživový poradce Martin Jelínek, který Vám poskytne komplexní pohled na problematiku výživy.

Pro koho je určen kurz “Poradce pro výživu“?

Pro svoji komplexnost a obsáhlost je tento online kurz vhodný pro

  • lékaře, fyzioterapeuty, pracovníky ve stravování,
  • lidi, kteří se chtějí tématu stravování věnovat na živnostenský list,
  • výživové poradce, kteří si chtějí rozšířit své dosavadní znalosti,
  • laiky, kteří se chtějí začít stravovat zdravěji než doposud a
  • zájemce o alternativní způsoby stravování (vegetariánství, makrobiotika, ájurvédu).

Co je obsahem online kurzu “Poradce pro výživu“?

V kurzu "Poradce pro výživu" se naučíte správně a zdravě stravovat a pochopíte vzájemné vztahy a souvislosti v oblasti stravování. Naučíte se například určit metabolický typ člověka, osvojit si techniky detoxikace, sestavit jídelníček ať už pro sportovní, tak i pro redukční stravu pro děti, dospělé i seniory. Velkou výhodou tohoto kurzu je, že se zaměřuje i na alternativní způsoby stravování. Celý kurz "Poradce pro výživu" je rozdělen do čtyř hlavních okruhů

  • vše o složení a zpracování potravin,
  • jak působí strava na organismus,
  • jak nakládá tělo se živinami,
  • jak spolu souvisí strava a psychika.

V rámci tohoto kurzu se můžete těšit celkem na 380 hodin výuky s možnostmi telefonických a emailových konzultací.

Kdo je Martin Jelínek?

Martin Jelínek je certifikovaný výživový poradce, který má na svém účtě několik povedených knih. Pravidelně se také podílí na pořadu České televize "Pod pokličkou". Doposud Martin absolvoval více než 3 000 hodin přednášek a k jeho spokojeným klientům patří lidé i z řad olympioniků.

Podobné kurzy z kategorie

Jak být přitažlivější pro opačné pohlaví, aneb tři tipy,…

0.0%
Tento ebook Vám poskytne tři rady, které povedou ke snížení hmotnosti, …

Jak na zápach z úst krok za krokem

100.0%
Praktický návod, jak najít příčinu zápachu z úst a zbavit se špatného …

Řízená a kontrolovaná detoxikace organismu

0.0%
Řízená a kontrolovananá detoxikace organismu pomáhá v oblastí zdravotní péče …