Zdravé stravování v kurzu "Abeceda správné výživy"Zdravé stravování v kurzu "Abeceda správné výživy"0%

Lukáš Vrána Video-kurz: Abeceda správné výživyOnline kurz s názvem "Abeceda správné výživy" Vás obeznámí se správným a zdravým procesem stravování. V kurzu se seznámíte s praktikami, které studují výživoví poradci. V kurzu se můžete těšit na výživového poradce Lukáše Vrány.Pro koho je online program “Abeceda správné výživy“ určen?Tento video-kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí získat potřebné teoretické i praktické informace pro dlouhodobé zhubnutí či nabrání svalové hmoty.Co je obsahem kurzu “Abeceda správné výživy“?Cílem kurzu "Abeceda správné výživy" je co nejvíce Vás pomocí odborné a hravé formy poučit a uvést do tématu stravování. Postupně odhalíte podstatné zákonitosti o fungování našeho těla či se naučíte sestavit jídelníček vhodný právě pro Vás. V rámci kurzu se můžete těšit na tato hlavní témata:základy stravy,základy suplementů,somatotypy,sportovní výživa,redukční výživa,sestavování jídelníčků.Příjemným bonusem je i vstup do připraveného fóra, kde můžete Vaše zkušenosti a dojmy z kurzu sdílet s ostatními členy. Ke každému aktuálně probíranému tématu jsou také připraveny PDF materiály a MP3 nahrávky.Kdo je Lukáš Vrána?Lukáš Vrána patří k uznávaným výživovým poradcům, který se s Vámi v tomto online programu rád podělí o své dlouholeté zkušenosti a znalosti v oblasti zdravého stravování.
999

Popis

Video-kurz: Abeceda správné výživy

Online kurz s názvem "Abeceda správné výživy" Vás obeznámí se správným a zdravým procesem stravování. V kurzu se seznámíte s praktikami, které studují výživoví poradci. V kurzu se můžete těšit na výživového poradce Lukáše Vrány.

Pro koho je online program “Abeceda správné výživy“ určen?

Tento video-kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí získat potřebné teoretické i praktické informace pro dlouhodobé zhubnutí či nabrání svalové hmoty.

Co je obsahem kurzu “Abeceda správné výživy“?

Cílem kurzu "Abeceda správné výživy" je co nejvíce Vás pomocí odborné a hravé formy poučit a uvést do tématu stravování. Postupně odhalíte podstatné zákonitosti o fungování našeho těla či se naučíte sestavit jídelníček vhodný právě pro Vás. V rámci kurzu se můžete těšit na tato hlavní témata:

  • základy stravy,
  • základy suplementů,
  • somatotypy,
  • sportovní výživa,
  • redukční výživa,
  • sestavování jídelníčků.

Příjemným bonusem je i vstup do připraveného fóra, kde můžete Vaše zkušenosti a dojmy z kurzu sdílet s ostatními členy. Ke každému aktuálně probíranému tématu jsou také připraveny PDF materiály a MP3 nahrávky.

Kdo je Lukáš Vrána?

Lukáš Vrána patří k uznávaným výživovým poradcům, který se s Vámi v tomto online programu rád podělí o své dlouholeté zkušenosti a znalosti v oblasti zdravého stravování.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář o zdraví a jídelníčku

0.0%
Zjistěte odpovědi na otázky okolo alternativního jídelníčku.

Webinář: Novoroční předsevzetí

0.0%
Jídlo by mělo být zdrojem živin a energie, ale je tomu opravdu vždy tak. …

Ebook: O čokoládě, bolesti a bolestech hlavy

0.0%
Ebook s názvem "O čokoládě, bolesti a bolestech hlavy" od lékařky Miroslavy …