Ebook "Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků" při hubnutíEbook "Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků" při hubnutí0%

Tomáš Lukáš Ebook: Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníkůFitness trenér Tomáš Lukáš pro Vás připravil ebook s názvem "Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků", ve kterém se zaměříte na chyby v procesu hubnutí a posilování, kterých se mnoho z nás často dopouští.Pro koho je určen ebook “Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků“?Tato elektronická kniha je vhodná pro všechny bez ohledu pohlaví, zejména pro začátečníky a věčné začátečníky. Pomůže Vám vyvarovat se začátečnických chyb.Na co se můžete v ebooku “Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků“ těšit?Tato publikace Vás provede zásadními chybami, kterých se při procesu hubnutí mnohdy dopouštíme. Kniha obsahuje celkem deset kapitol, kdy každá z nich je věnována jedné chybě. Jednotlivé chyby jsou názorně popsány a nechybí zde ani praktické řešení každé z nich. Na tento titul je také zaručena doživotní aktualizace.Kdo je Tomáš Lukáš?Tomáš Lukáš je vyhledávaný odborník na fitness a zdravý životní styl. Oblast fitness Tomáše zlákala již od útlého věku. Je tvůrcem hojně navštěvovaného fitness portálu, kde nabízí návody a rady, jak správně a efektivně cvičit. Veškeré poskytované rady jsou opřeny o zkušenosti trenérské školy a mnoha fyzioterapeutů.
120

Popis

Ebook: Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků

Fitness trenér Tomáš Lukáš pro Vás připravil ebook s názvem "Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků", ve kterém se zaměříte na chyby v procesu hubnutí a posilování, kterých se mnoho z nás často dopouští.

Pro koho je určen ebook “Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků“?

Tato elektronická kniha je vhodná pro všechny bez ohledu pohlaví, zejména pro začátečníky a věčné začátečníky. Pomůže Vám vyvarovat se začátečnických chyb.

Na co se můžete v ebooku “Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků“ těšit?

Tato publikace Vás provede zásadními chybami, kterých se při procesu hubnutí mnohdy dopouštíme. Kniha obsahuje celkem deset kapitol, kdy každá z nich je věnována jedné chybě. Jednotlivé chyby jsou názorně popsány a nechybí zde ani praktické řešení každé z nich. Na tento titul je také zaručena doživotní aktualizace.

Kdo je Tomáš Lukáš?

Tomáš Lukáš je vyhledávaný odborník na fitness a zdravý životní styl. Oblast fitness Tomáše zlákala již od útlého věku. Je tvůrcem hojně navštěvovaného fitness portálu, kde nabízí návody a rady, jak správně a efektivně cvičit. Veškeré poskytované rady jsou opřeny o zkušenosti trenérské školy a mnoha fyzioterapeutů.

Podobné kurzy z kategorie

Ebook: 9 zásadních otázek a odpovědí, než začnete s NORDIC…

100.0%
Chtěli byste vědět, jak dělat nordic walking správně? Jak Vám může pomoci od …

Jak na pohyb a cvičení pro děti

0.0%
Pro děti je pohyb velmi důležitý. Umíte je vést k aktivitám, aby neseděly …