Detailní plán pro efektivní hubnutí v kurzu "Za 30 dnů do plavek"Detailní plán pro efektivní hubnutí v kurzu "Za 30 dnů do plavek"0%

Lucie Matějíčková Video-kurz: Za 30 dnů do plavekOnline kurz s názvem "Za 30 dnů do plavek" Vám pomůže během pouhého jednoho měsíce vytvarovat Vaši postavu k dokonalosti. Celým kurzem Vás provede Lucie Matějíčková. Pro koho je kurz "Za 30 dnů do plavek" určen?Tento video program je vhodný pro všechny, kteří chtějí zhubnout či zformovat svoji postavu a zároveň zlepšit svůj zdravotní stav.Na co se můžete v online programu "Za 30 dnů do plavek" těšit?Program Vám poskytne konkrétní 30-denní plán pro efektivní hubnutí a zpevnění Vaší postavy. Celý kurz "Za 30 dnů do plavek" se skládá celkem z šesti lekcí a tří bonusů v podobě názorných cvičících videí, detailního plánu co a jak činit pro Vaši váhu a neomezený přístup do uzavřené motivační členské sekce. V rámci jednotlivých lekcí na Vás čekásilná vnitřní motivace a návyky pro 100% splnění cílů,užitečné mentální techniky pro rychlejší spalování tuků,klíčové zásady pro pevné zdraví,tajemství zdravé stravy,efektivní a zdravý pohyb čisnadné a rychlé dosažení štíhlé postavy.O autorce kurzu “Za 30 dnů do plavek“Celým online programem “Za 30 dnů do plavek“ Vás bude provázet mladičká odbornice v oblasti zdravého životního stylu a efektivního hubnutí Lucie Matějíčková, která Vám poskytne ověřený postup, který odzkoušela na sobě i na několika desítek žen.
1 995

Popis

Video-kurz: Za 30 dnů do plavek

Online kurz s názvem "Za 30 dnů do plavek" Vám pomůže během pouhého jednoho měsíce vytvarovat Vaši postavu k dokonalosti. Celým kurzem Vás provede Lucie Matějíčková.

Pro koho je kurz "Za 30 dnů do plavek" určen?

Tento video program je vhodný pro všechny, kteří chtějí zhubnout či zformovat svoji postavu a zároveň zlepšit svůj zdravotní stav.

Na co se můžete v online programu "Za 30 dnů do plavek" těšit?

Program Vám poskytne konkrétní 30-denní plán pro efektivní hubnutí a zpevnění Vaší postavy. Celý kurz "Za 30 dnů do plavek" se skládá celkem z šesti lekcí a tří bonusů v podobě názorných cvičících videí, detailního plánu co a jak činit pro Vaši váhu a neomezený přístup do uzavřené motivační členské sekce. V rámci jednotlivých lekcí na Vás čeká

  • silná vnitřní motivace a návyky pro 100% splnění cílů,
  • užitečné mentální techniky pro rychlejší spalování tuků,
  • klíčové zásady pro pevné zdraví,
  • tajemství zdravé stravy,
  • efektivní a zdravý pohyb či
  • snadné a rychlé dosažení štíhlé postavy.

O autorce kurzu “Za 30 dnů do plavek“

Celým online programem “Za 30 dnů do plavek“ Vás bude provázet mladičká odbornice v oblasti zdravého životního stylu a efektivního hubnutí Lucie Matějíčková, která Vám poskytne ověřený postup, který odzkoušela na sobě i na několika desítek žen.

Podobné kurzy z kategorie

Jak na zápach z úst krok za krokem

100.0%
Praktický návod, jak najít příčinu zápachu z úst a zbavit se špatného …

Ranním ptáčetem za 30 dní

0.0%
S Pavlem Říhou se naučíte nový návyk již za 30 dní.

Menstruační večírek

0.0%
Večerní kurz pro ženy i pro muže na téma „Co jste kdy chtěli vědět o …