Ranní rozcvička na gymnastickém míči v ebooku "Probuzení na míči"Ranní rozcvička na gymnastickém míči v ebooku "Probuzení na míči"0%

Radka Pavlová Ebook: Probuzení na míčiV titulu s názvem "Probuzení na míči" se dozvíte řadu efektivních cviků, které Vám dodají sílu a energii na celý den. Tento titul pro Vás připravila lektorka a masérka Radka Pavlová.Pro koho je určen titul "Probuzení na míči"?Tento titul je pro všechny, kteří chtějí začít se cvičením na míči. Je vhodný pro každého bez ohledu věku, kondice, postavy či pohybového a sportovního nadání. O ebooku "Probuzení na míči"Cvičení na míči prospívá zlepšení držení těla a zároveň k jeho celkovému zpevnění. V tomto ebooku obdržíte cviky pro Vaše ranní cvičení, které Vás naplní energií a se svěžestí vykročíte do nového dne. Ranní sestava obsahuje celkem šest cviků, které Vám zaberou pouhé dvě minuty. Každý cvik je náležitě popsán a pro větší přehlednost doplněn o fotografii. O autorce ebooku "Probuzení na míči"Radka Pavlová je uznávanou lektorkou cvičení na míčích a masérkou. Ve svých začátcích se věnovala břišním tancům, kurzům pro těhotné a maminky s miminky s pomocí gymnastického míče.
Za email

Popis

Ebook: Probuzení na míči

V titulu s názvem "Probuzení na míči" se dozvíte řadu efektivních cviků, které Vám dodají sílu a energii na celý den. Tento titul pro Vás připravila lektorka a masérka Radka Pavlová.

Pro koho je určen titul "Probuzení na míči"?

Tento titul je pro všechny, kteří chtějí začít se cvičením na míči. Je vhodný pro každého bez ohledu věku, kondice, postavy či pohybového a sportovního nadání.

O ebooku "Probuzení na míči"

Cvičení na míči prospívá zlepšení držení těla a zároveň k jeho celkovému zpevnění. V tomto ebooku obdržíte cviky pro Vaše ranní cvičení, které Vás naplní energií a se svěžestí vykročíte do nového dne. Ranní sestava obsahuje celkem šest cviků, které Vám zaberou pouhé dvě minuty. Každý cvik je náležitě popsán a pro větší přehlednost doplněn o fotografii.

O autorce ebooku "Probuzení na míči"

Radka Pavlová je uznávanou lektorkou cvičení na míčích a masérkou. Ve svých začátcích se věnovala břišním tancům, kurzům pro těhotné a maminky s miminky s pomocí gymnastického míče.

Podobné kurzy z kategorie

Když nás jídlo zabíjí

0.0%
Ebook obsahuje 5 případových studií lidí, kteří měli problémy s nadváhou a …

6minutovka

0.0%
Vypracujte si postavu dle svých představ.

Ebook: 9 zásadních otázek a odpovědí, než začnete s NORDIC…

100.0%
Chtěli byste vědět, jak dělat nordic walking správně? Jak Vám může pomoci od …