Zdravá a dynamická akce "Víkend pro ženy s nordicem"Zdravá a dynamická akce "Víkend pro ženy s nordicem"0%

Ivana Černíková Živé setkání: Víkend pro ženy s nordicemAkce s názvem "Víkend pro ženy s nordicem" se koná 21. - 23. 8. 2015 v obci Hlavatce u Českých Budějovic. Můžete se těšit na Ivanu Černíkovou a Štěpánku Čápovou, které pro Vás připravily opravdu bohatý program, jehož součástí je i dynamická chůze s nordic walking. Pro koho je akce "Víkend pro ženy s nordicem" určenaJak již z názvu akce vyplývá, je určena především ženám, které chtějí prožít hezký víkend a zároveň se více dozvědět o nordis walking a jeho pozitivnímu účinku ve spojení s redukcí hmotnosti. Tato akce je vhodná i pro úplné začátečníky.  O setkání "Víkend pro ženy s nordicem"V rámci této akce se můžete těšit na příjemně a zároveň zdravě strávený víkend, v rámci kterého můžete například očekávatpříjemné ubytování v apartmánu Na Blatech v krásném prostředí jižních Čech,přípravu zdravé svačinky s pomocí výživové poradkyně,pečení zdravého pečiva,zdravé stravování po praktické stránce, výlet s výukou Nordic Walking a outdoor fitness programem s možností zapůjčení holí čimožnost individuální konzultace s fyzioterapeutkou a instruktorkou chůze s holemi.O autorkách akce "Víkend pro ženy s nordicem"Na akci se potkáte s Ivanou Černíkovou a Štěpánkou Čápovou. Ivana je fyzioterapeutkou, která neskrývá svou vášeň pro Nordic walking a je zároveň držitelkou 3. místa historicky prvního Open mistrovství nordic walking v podmínkách České republiky. Štěpánka je zkušená výživová poradkyně, koučka a sama se označuje za nadšenou kuchtičku a věčnou experimentátorku při vaření.
2 750

Popis

Živé setkání: Víkend pro ženy s nordicem

Akce s názvem "Víkend pro ženy s nordicem" se koná 21. - 23. 8. 2015 v obci Hlavatce u Českých Budějovic. Můžete se těšit na Ivanu Černíkovou a Štěpánku Čápovou, které pro Vás připravily opravdu bohatý program, jehož součástí je i dynamická chůze s nordic walking.

Pro koho je akce "Víkend pro ženy s nordicem" určena

Jak již z názvu akce vyplývá, je určena především ženám, které chtějí prožít hezký víkend a zároveň se více dozvědět o nordis walking a jeho pozitivnímu účinku ve spojení s redukcí hmotnosti. Tato akce je vhodná i pro úplné začátečníky. 

O setkání "Víkend pro ženy s nordicem"

V rámci této akce se můžete těšit na příjemně a zároveň zdravě strávený víkend, v rámci kterého můžete například očekávat

  • příjemné ubytování v apartmánu Na Blatech v krásném prostředí jižních Čech,
  • přípravu zdravé svačinky s pomocí výživové poradkyně,
  • pečení zdravého pečiva,
  • zdravé stravování po praktické stránce,
  • výlet s výukou Nordic Walking a outdoor fitness programem s možností zapůjčení holí či
  • možnost individuální konzultace s fyzioterapeutkou a instruktorkou chůze s holemi.

O autorkách akce "Víkend pro ženy s nordicem"

Na akci se potkáte s Ivanou Černíkovou a Štěpánkou Čápovou. Ivana je fyzioterapeutkou, která neskrývá svou vášeň pro Nordic walking a je zároveň držitelkou 3. místa historicky prvního Open mistrovství nordic walking v podmínkách České republiky. Štěpánka je zkušená výživová poradkyně, koučka a sama se označuje za nadšenou kuchtičku a věčnou experimentátorku při vaření.

Podobné kurzy z kategorie

Zhubni chytře

0.0%
Video-kurz "Zhubni chytře" pro Vás připravil odborník přes toto téma Petr …

Ranním ptáčetem za 30 dní

0.0%
S Pavlem Říhou se naučíte nový návyk již za 30 dní.

Hubnutí začíná v hlavě

0.0%
Webinář nejen o tom, zda by měl člověk hubnout sám nebo ve spolupráci s …