Trénink pro efektivní hubnutí "FIT kurz" Tomáše JehličkyTrénink pro efektivní hubnutí "FIT kurz" Tomáše Jehličky0%

Tomáš Jehlička Video-kurz: FIT kurzChcete-li zapracovat na změně Vaší postavy, známý fitness trenér Tomáš Jehlička pro Vás připravil měsíční kurz s názvem "FIT kurz", v rámci kterého se můžete těšit na mnoho užitečných informací a praktických videí, které Vás posunou o notný krok vpřed za vysněnou postavou.Pro koho je určen "FIT kurz"Tento kurz je pro všechny bez rozdílu pohlaví, kteří chtějí zhubnout, posílit či zpevnit svou postavu správným způsobem. O produktu "FIT kurz"Tento kurz Vám poskytne mnoho užitečných informací, týkající se oblasti efektivního hubnutí. Vstupem do fitness motivačního kurzu získáteměsíční tréninkový plán s aktivní podporou Tomáše Jehličky,12 tréninkových videí s ukázkami cviků,4 motivační videa s cennými informacemi,přístup k videím a článku ve Free členské sekci. O autorovi kurzu "FIT kurz"Tomáš Jehlička je vyhledávaný fitness trenér, který se tomuto oboru věnuje již více než deset let. Své zkušenosti doplňoval na mnoha absolvovaných webinářích, z různých ebooků či členství. O své know-how a vlastní zkušenosti se s Vámi podělí v tomto unikátním programu.   
Za email

Popis

Video-kurz: FIT kurz

Chcete-li zapracovat na změně Vaší postavy, známý fitness trenér Tomáš Jehlička pro Vás připravil měsíční kurz s názvem "FIT kurz", v rámci kterého se můžete těšit na mnoho užitečných informací a praktických videí, které Vás posunou o notný krok vpřed za vysněnou postavou.

Pro koho je určen "FIT kurz"

Tento kurz je pro všechny bez rozdílu pohlaví, kteří chtějí zhubnout, posílit či zpevnit svou postavu správným způsobem.

O produktu "FIT kurz"

Tento kurz Vám poskytne mnoho užitečných informací, týkající se oblasti efektivního hubnutí. Vstupem do fitness motivačního kurzu získáte

  • měsíční tréninkový plán s aktivní podporou Tomáše Jehličky,
  • 12 tréninkových videí s ukázkami cviků,
  • 4 motivační videa s cennými informacemi,
  • přístup k videím a článku ve Free členské sekci.

O autorovi kurzu "FIT kurz"

Tomáš Jehlička je vyhledávaný fitness trenér, který se tomuto oboru věnuje již více než deset let. Své zkušenosti doplňoval na mnoha absolvovaných webinářích, z různých ebooků či členství. O své know-how a vlastní zkušenosti se s Vámi podělí v tomto unikátním programu.   

Podobné kurzy z kategorie

Ebook "Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků" při…

0.0%
Ebook: Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků. Fitness trenér Tomáš Lukáš …

Jak na zápach z úst krok za krokem

100.0%
Praktický návod, jak najít příčinu zápachu z úst a zbavit se špatného …

6minutovka

0.0%
Vypracujte si postavu dle svých představ.