Péče o vlasy a dokonalý styling v kurzu "Sama sobě kadeřnicí"Péče o vlasy a dokonalý styling v kurzu "Sama sobě kadeřnicí"0%

Blanka Hašková Video-kurz: Sama sobě kadeřnicíOnline program s názvem "Sama sobě kadařnicí" Vám poskytne mnoho cenných informací, rad a účinných tipů, jak pečovat a upravovat Vaše vlasy. Celým kurzem Vás provede zkušená kadeřnice a vlasová stylistka Blanka Hašková. Pro koho je určen online kurzTento kurz je vhodný především pro všechny ženy, které chtějí přestat utrácet za kadeřnici a mít vždy dokonale upravené a zdravé vlasy. O kurzu "Sama sobě kadeřnicí"V tomto unikátním kurzu obdržíte řadu informací, které se týkají péče o vlasy, přes základy správného mytí, přes šetrné barvení, výběr vhodných pomůcek a přípravků až po konenčný styling účesu. Konkrétně na Vás čeká 14 online lekcí v delce více než 5 hod.Po shlédnutí jednotlivých videí a dokončení celého kurzu se stanete odborníkem na Vaše vlasy. Získáte vědomosti, jak o Vaše vlasy pečovat na maximum či je stylingovat. Seznam všech lekcí:Lekce 1 - Mytí vlasů / TeorieLekce 2 - Mytí vlasů / ProduktyLekce 3 - FoukáníLekce 4 - Barvení vlasů / TeorieLekce 5 - Barvení vlasů / PraxeLekce 6 - ŽehleníLekce 7 - KulmyLekce 8 - Natáčení vlasůLekce 9 - Objem vlasůLekce 10 - Styling / ProduktyLekce 11 - Styling / PraxeLekce 12 - Kudrnaté vlasyLekce 13 - PokožkaLekce 14 - Jak u kadeřníka vysvětlit, co chciPodívejte se na krátké video, ve kterém se dozvíte více o kurzu "Sama sobě kadeřnicí"Kdo je Blanka HaškováTento informacemi nabitý kurz pro Vás připravila Blanka Hašková, odbornice na toto téma. Blanka je uznávanou a vyhledávanou kadeřnicí a vlasovou stylistkou. Mezi její zákazníky patří například Monika Absolonová, Jitka Čvančarová či moderátorka Kristina Kloubková. Blanku můžete znát i z televizních obrazovek, kde učinkovala v pořadu "Vypadáš skvěle", působila také jako porotkyně Mistrovství ČR v účesové tvorbě a byla jednou z členek finálové poroty Miss ČR. Blanka má na svém účtě také jeden zajímavý rekord v podobě zápisu v knize rekordů - v počtu 30 ostříhaných hlav za dobu jedné hodiny.V sedmnácti letech získala 3. místo na mistrovství republiky v účesové tvorbě. Později přidala pět titulů mistryně republiky. Zúčastnila se několika Mistrovství světa v účesové tvorbě.
1 499

Popis

Video-kurz: Sama sobě kadeřnicí

Online program s názvem "Sama sobě kadařnicí" Vám poskytne mnoho cenných informací, rad a účinných tipů, jak pečovat a upravovat Vaše vlasy. Celým kurzem Vás provede zkušená kadeřnice a vlasová stylistka Blanka Hašková.

Pro koho je určen online kurz

Tento kurz je vhodný především pro všechny ženy, které chtějí přestat utrácet za kadeřnici a mít vždy dokonale upravené a zdravé vlasy.

O kurzu "Sama sobě kadeřnicí"

V tomto unikátním kurzu obdržíte řadu informací, které se týkají péče o vlasy, přes základy správného mytí, přes šetrné barvení, výběr vhodných pomůcek a přípravků až po konenčný styling účesu. Konkrétně na Vás čeká 14 online lekcí v delce více než 5 hod.

Po shlédnutí jednotlivých videí a dokončení celého kurzu se stanete odborníkem na Vaše vlasy. Získáte vědomosti, jak o Vaše vlasy pečovat na maximum či je stylingovat.

Seznam všech lekcí:

Lekce 1 - Mytí vlasů / Teorie

Lekce 2 - Mytí vlasů / Produkty

Lekce 3 - Foukání

Lekce 4 - Barvení vlasů / Teorie

Lekce 5 - Barvení vlasů / Praxe

Lekce 6 - Žehlení

Lekce 7 - Kulmy

Lekce 8 - Natáčení vlasů

Lekce 9 - Objem vlasů

Lekce 10 - Styling / Produkty

Lekce 11 - Styling / Praxe

Lekce 12 - Kudrnaté vlasy

Lekce 13 - Pokožka

Lekce 14 - Jak u kadeřníka vysvětlit, co chci

Podívejte se na krátké video, ve kterém se dozvíte více o kurzu "Sama sobě kadeřnicí"

Kdo je Blanka Hašková

Tento informacemi nabitý kurz pro Vás připravila Blanka Hašková, odbornice na toto téma. Blanka je uznávanou a vyhledávanou kadeřnicí a vlasovou stylistkou. Mezi její zákazníky patří například Monika Absolonová, Jitka Čvančarová či moderátorka Kristina Kloubková.

Blanku můžete znát i z televizních obrazovek, kde učinkovala v pořadu "Vypadáš skvěle", působila také jako porotkyně Mistrovství ČR v účesové tvorbě a byla jednou z členek finálové poroty Miss ČR. Blanka má na svém účtě také jeden zajímavý rekord v podobě zápisu v knize rekordů - v počtu 30 ostříhaných hlav za dobu jedné hodiny.

V sedmnácti letech získala 3. místo na mistrovství republiky v účesové tvorbě. Později přidala pět titulů mistryně republiky. Zúčastnila se několika Mistrovství světa v účesové tvorbě.

Podobné kurzy z kategorie

Ebook: 4 zaručené typy, jak strávit mateřskou v pohybu

0.0%
Ebook Vám prozradí, jak na mateřské dovolené získat vysněnou postavu v …

Sacharidy – sladké a zrádné

0.0%
Víte kolik denně přijímáte sacharidů a jak se toto množství projevuje? …

Dlouhodobé půsty 14, 21 a 40 dní

0.0%
Pokud toužíte o nové filozofii a chcete se pustit do půstů, Vladimír Böhm vám …